محل تبلیغات شما

در باب دستور جلسه هفتگی

به قلم مرزبانان محترم گروه مسافران

مسافرمحسن:در کنگره معنی عشق و عشق به هم نوع به خودم  آشنا شدم که به من درس‌هایی زیادی ازجمله خودباوری و انسان بودن رو به کمک افرادی که در کنگره خدمت می‌کردند رو آموختم و دیدم چه بی‌ریا و عاشقانه دارند خدمت می‌کنند.
مسافرعلی:مسافران و تازه واردین نباید از مرزبانان و ایجنت دل خور و ناراحت شوند چون طبق مقررات کنگره عمل می کنند و هیچ خصومت شخصی  با کسی ندارند و مرزبانان از حریم کنگره محافظت می کنند تا همه چیز به نحو احسن انجام شود تا مسافران و همسفران به درمان و رهایی برسند.
مسافرمحسن:مرزبانی در کنگره شصت به معنای ایجاد فضایی دوستانه  ، پرمهر و محبت و منظم برای مسافران و هم‌سفران به‌منظور رسیدن به رهایی است ، که این مهم با نظارت بر حسن اجرای قوانین و حرمت‌ها و آموزش‌های کنگره و با یاری و همکاری سایر خدمتگزاران کنگره میسر می‌شود .

کارگاه آموزشی عمومی عدالت،آیا همه افراد در کنگره با هم برابرند؟ 15 شهریور 1399

گفت و گو با همسفر تازه رها شده

مشارکت مکتوب در باب دستور جلسه ی عدالت(آیا همه ی افراد در کنگره با هم برابرند؟)

کنگره ,مسافران ,مرزبانان ,دستور ,باب ,عشق ,مسافران و ,در کنگره ,می کنند ,باب دستور ,دستور جلسه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

wanringtesco lysimentput سوره محمد Omron Iran نماینده امرن در ایران ،فروش اینورتر یاسکاوا گروه خانواده سمنان nuwallngelog مادر جوانرودی tiborcara تدریس آنلاین و حضوری ریاضی دبیرستان و دانشگاه Evelyn's blog