محل تبلیغات شما

در باب دستور جلسه هفتگی

به قلم مرزبانان محترم گروه مسافران

مسافرمحسن:در کنگره معنی عشق و عشق به هم نوع به خودم  آشنا شدم که به من درس‌هایی زیادی ازجمله خودباوری و انسان بودن رو به کمک افرادی که در کنگره خدمت می‌کردند رو آموختم و دیدم چه بی‌ریا و عاشقانه دارند خدمت می‌کنند.
مسافرعلی:مسافران و تازه واردین نباید از مرزبانان و ایجنت دل خور و ناراحت شوند چون طبق مقررات کنگره عمل می کنند و هیچ خصومت شخصی  با کسی ندارند و مرزبانان از حریم کنگره محافظت می کنند تا همه چیز به نحو احسن انجام شود تا مسافران و همسفران به درمان و رهایی برسند.
مسافرمحسن:مرزبانی در کنگره شصت به معنای ایجاد فضایی دوستانه  ، پرمهر و محبت و منظم برای مسافران و هم‌سفران به‌منظور رسیدن به رهایی است ، که این مهم با نظارت بر حسن اجرای قوانین و حرمت‌ها و آموزش‌های کنگره و با یاری و همکاری سایر خدمتگزاران کنگره میسر می‌شود .

کارگاه آموزشی عمومی عدالت،آیا همه افراد در کنگره با هم برابرند؟ 15 شهریور 1399

گفت و گو با همسفر تازه رها شده

مشارکت مکتوب در باب دستور جلسه ی عدالت(آیا همه ی افراد در کنگره با هم برابرند؟)

کنگره ,مسافران ,مرزبانان ,دستور ,باب ,عشق ,مسافران و ,در کنگره ,می کنند ,باب دستور ,دستور جلسه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

htenatbape Judith's blog pergdolutic toteruahan فروشگاه پروژه های میکروکنترلر (AVR PIC 8051 ) linkjerkskinim ایمیل مارکتینگ | بازاریابی ایمیلی | email marketing عشق سایت جامع مهندسی هسته ای وفیزیک هسته ای pencontnumbcon